بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله: «وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلًا يُنَادِي يَا لَلْمُسْلِمِينَ فَلَمْ يُجِبْهُ فَلَيْسَ بِمُسْلِمٍ؛

پیامبر اکرم فرمودند:اگر کسی فریاد مظلومی را بشنود که از او کمک می خواهد و به دادخواهی او رسیدگی نکند مسلمان نیست.

امام علی (ع) فرمودند: چگونه به این دلخوش باشم که به من بگویند امیرالمومنین و در دورترین نقاط حکومت من فقیری با شکم گرسنه به خواب رود.

امروز دست شیطان از  آستین صهیونیست بیرون آمده و اقدام به نسل کشی در گوشه و کنار جهان می کند که اسف بارترین و وحشیانه ترین آنها در ((میانمار)) در حق فقیرترین افراد اعمال می گردد.

استکبار که خطر نابودی خود را در بیداری مسلمانان و رشد کمی و کیفی آنها می بیند.عنان عقل و انسانیت و مروت از دست داده و با سبوئیّت تمام انسان های بی گناه را می سوزاند، قطع عضو می کند، گردن می زند، بی خانمان می کند، آواره می نماید و با کمال وقاهت و پرروئی جایزه هم به عوامل پست وپلید این حرکت ددمنشانه اهدا میکند. جایزه نوبل به خونریزی که در سال 1993 هم یکبار مرتکب این جنایت شده است.

اما امروز وظیفه ما چیست؟

آیا جُز ایستادگی

جُز مبارزه

جُز همدردی

جُز کمک و مساعدت

و جُز استقامت در برابر استکبار راه دیگری هست؟!

خواهر و برادر ایمانی

قطعاً روز قیامت از ما سوال خواهد شد که چگونه با فرمان امامتان و رهبرتان حضرت علی علیه السلام رفتار کردید آن جا که فرمود: ((کونا لظالم خصماً و للمظلوم عونا )) پیوسته شیعیان من دشمن ظالم و یار مظلوم باشید.

ما وظیفه الهی ، شرعی ، اخلاقی و انقلابی داریم به عنوان یک شیعه آگاه به همه مظلومین عالم کمک کنیم و دست پلید شیطانی استکبار را از سر آنها کوتاه کنیم.

مجمع خیرین مسجد ساز اصفهان خود را موظف می داند برای کمک به مظلومین میانمار مردان بی سرپناه ، زنان حجاب به یغما رفته، کودکان مادر از دست داده اقدام جدی کند و در مرحله اول قصد دارد چند هزار پتو و زیرانداز تهیه و به کشور بنگلادش بفرستد ویا از کشورهای دیگر خریداری و ارسال نماید.

خواهران و برادران ایمانی که احساس مسئولیت می کنند می توانند وجوهات خود را به کارت شماره 6280231417663829  بانک مسکن به نام سید مهدی طباطبایی مجمع خیرین مسجد ساز واریز ودِین خود را به مسلمانان مظلوم تحت ستم ادا نمایند.

انشاالله با هماهنگی کامل با هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سفر برخی از مسئولین مجمع به بنگلادش وجوهات شما عزیزان به بهترین وجه در اختیار زنان ومردان و کودکان آواره که در سخت ترین شرایط دچار بلای خانمان سوز شده اند، قرار خواهد گرفت.

خداوند دست ظالمان را کوتاه و نصرت و پیروزی مسلمانان را نزدیک فرماید انشاالله

مجمع خیرین مسجدساز اصفهان